Hakkımızda

Biz Kimiz?

Nar Ajans, çalışkan, güleryüzlü, eğitimli ve disiplinli kadrosuyla fuar, kongre, organizasyon, seminer, panel, açılış, tanıtım, turizm transfer, karşılama,katolog çekimi, güvenlik ve benzer birçok etkinlikte hizmet vermektedir.

Nar Ajans kadrosunun büyük çoğunluğu , eğitimli, güleryüzlü, bakımlı ve insan ilişkilerinde kabiliyetli profesyonellerden oluşmaktadır.

Çalışmalarınızda firmanızı mükemmel bir şekilde temsil edecek elemanlarımız, ofis dışı ( fuar, kongre, organizasyon, seminer, panel, açılış, tanıtım, karşılama, turizm transfer, güvenlik vs.) etkinliklerinizde ve ofis içi ( tele-marketing, veri girişi, zarflama, etiketleme, toplantı asistanlığı, tercümanlık vs.) etkinliklerinizde profesyonel ve şirketinize yakışır hizmet vermektedir.

Nar Ajans bünyesinde bulunan 30’i aşkın host, hostes ve benzeri yardımcı elemanlar, işlerinizin tarzına uygun üniforma ve kıyafetleriyle uyumluluk ve takım çalışması politikamız çerçevesinde hizmet vermektedir.

Yüksek seviyede eğitimli ve deneyimli Nar Ajans kadrosu, firmanızın prensipleri, hizmet anlayışı ve ürün/hizmetleriyle ilgili bilgilendirildiği sürece, firmanızın deneyimli bir çalışanından farkı olmadan hizmet verecektir

Nar Ajans

Duyurular

Reklam ve katoloğ çekimleri için bay bayan çocuk başvuruları başlamıştır.